scorecardresearch

YARIN NE OLACAĞIMIZ BELLİMİ Kİ GÖKKUŞAGI ENGELLİLER DERNEGİ ENGELSİZ BİR DÜNYA İÇİN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR

178 izlenme
Kategori STÖ
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
TURKİYE ENGELLİLER PLATFORMU ve GÖKKUŞAGI ENGELLİLER DERNEGİ TUM TURKİYEDE SURATLE ÖRGÜTLENMEKTEDİR BU ULVİ GÖREVDE YANIMIZDA OLMANIZI İSTERİZ
ADRESİMİZ : GULLERPINARI MH.SEHERYELİ SK.NO:6/A Alanya/ANTALYA
GÖKKUŞAĞI ENGELLİLER DERNEĞİ RESMİ ALANYA PTT POSTA ÇEKİ HESABI 10742662 Bir paket sigara içme engellilere gönder.
DERNEK OLARAK AMACIMIZ BİR ENGELLİ KAMP,I YAPMAK VE BU KAMPTA ENGELLİLERİMİZİN HEM TATİL YAPMALARI HEMDE İŞKUR İLE İRTİBATLI İŞ GARANTİLİ MESLEKİ KURSLAR AÇMAKTIR BU KONUDA ÜNİVERSİTELERİMİZDE DERNEGİMİZE KATKI VERMEKTEDİRLER.
KAMP İÇİN HAZİNE ARAZİLERİ ARAŞTIRILMIŞ UYGUN YERLER İÇİN TAHSİS ÇALIŞMALARI YAPILMAKTADIR KAMP İÇERSİNDE 25.ER M2 LİK BUNGOLOW TİPİ AHŞAP EVLER YAPILACAK OLUP SPONSORLARIMIZ BULUMAKTADIR.(SPONSORLARIMIZ BELEDİYELER,HOLDİNGLER ,TANINMIŞ FİRMALAR VE İŞ ADAMLARIDIR.AYRICA PROJELERİMİZİ AB,YE TAŞIYARAK BU FONLARDANDA HİBE ALMAYI DÜŞÜNMEKTEYİZ.
DEVRİYE HABER WEB TV,DEN TUM ÇALIŞMALARIMIZ SİZE NAKLEN VERİLECEK OLUP HER TURLU KATKI SORU ELEŞTİRİLERİNİZİ BEKLEMEKTEYİZ. BU LİNG,İ MUMKUN OLDUGU KADAR PAYLAŞMANIZ DAHİ BİZE KATKI VERECEKTİR AYRICA PLATFORM OLARAK KURDUGUMUZ FACEBOOKTAKİ GURUBUMUZ,A KATILMANIZI VARSA ÖNERİ GÖRÜŞ PROJELERİNİZİDE BİZLERLE PAYLAŞMANIZI İSTERİZ.
BİZE BU İMKANI VEREN DEVRİYE HABER,E PLATFORM VE DERNEK OLARAK ÇOK TEŞEKKUR EDERİZ.
PLATFORM VE DERNEK BAŞKANI
MUSTAFA KARTALOGLU
Etiketler